image-preloader

Black Coffee

Aktualności

Nowy Numer Telefonu 533 033 450

Posted on by blackcoffee in
Uwaga !!! BLACK COFFEE MA NOWY NUMER TELEFONU ☎️ 533 033 450 Stary Numer będzie jeszcze aktywny ale Bardzo Was prosimy o dzwonienie na Nowy Numer! Zmiana Numeru związana jest z ciągłymi problemami technicznymi stacjonarnego numeru oraz skargami klientów ! Więc Kochani Telefony w dłoń i dzwońcie ???

Zamówienia Na Wypieki Świąteczne

Posted on by blackcoffee in
Hej ? przyjmujemy zamówienia na Świąteczne Wypieki ???? Średnica Ciast 28 cm ! To jest nasz Standardowy rozmiar więc ceny są mocno promocyjne ??? Zapraszamy ❤️ Jeśli macie ochotę możemy dla Was upiec w promocyjnych cenach przez cały Grudzień !!!

Tarta Grzechu Warta ❤️

Posted on by blackcoffee in
Cześć ?”Tarta Grzechu Warta”…? Pamiętacie o Naszym weekendzie z Tartami? Jeszcze dziś jest szansa kupić je w promocyjnej cenie 6,99 ?❤️? Zapraszamy !!!

Świąteczne Wypieki

Posted on by blackcoffee in
Przyjmujemy zamówienia na Świąteczne Wypieki ❤️ 100 % naturalne składniki. Jeśli z jakichś powodów lubicie Margarynę i inne wynalazki to niestety nie u Nas ??? Na Foto Tarta przygotowana przez Panią Agatę, do skosztowania w Black Coffee. Zapraszamy ??❤️

Mikołajki w Black Coffee

Posted on by blackcoffee in
Hej ? Już jesteśmy gotowi na Mikołajki ! Wpadnijcie do nas zobaczyć nasze świąteczne dekoracje ?⛄️?! Dla wszystkich mamy Mikołajkowe upominki ! Czekamy na Was cały weekend ???